Tani Hosting Warszawa

Tani hosting dla Twojej firmy

Oferuję sprawdzony najtańszy hosting dla twojej strony firmowej lub osobistej. Jeśli płacisz za dużo za swój hosting i ciągle są z nim problemy skontaktuj się ze mną. Jest to specjalna oferta dla firm z Warszawy aby wspierać lokalne firmy i młodych przedsiębiorców.

Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć przy wyborze dostawcy usług hostingowych. Dla firm, bezpieczeństwo jest często najwyższym priorytetem. Wiarygodny gospodarz będzie miał solidne systemy w miejscu, aby chronić swoją stronę przed hakerami i innymi zagrożeniami cybernetycznymi. Dodatkowo, firmy muszą rozważyć uptime przy wyborze hosta. Przestój może kosztować firmę pieniądze w utraconej sprzedaży i produktywności, więc ważne jest, aby wybrać dostawcę, który może zaoferować 99,9% czasu pracy lub wyższy. Innym ważnym czynnikiem do rozważenia jest cena hostingu. Chociaż ważne jest, aby znaleźć dostawcę jakości, firmy również muszą pozostać w ich budżecie. Na szczęście, istnieje wiele niedrogich dostawców usług hostingowych, które oferują wysokiej jakości usługi. Robiąc swoje badania, można znaleźć dostawcę, który spełnia Twoje potrzeby i pasuje do Twojego budżetu.

Oferuję:

  • hosting strony www (wordpress i inne systemy cms)
  • pocztę firmową
  • utrzymanie domeny
  • przeniesienie poczty i domeny na nowy hosting
  • aktualizacje twoje strony
  • spokój i porządek

Jeśli interesuje cię wycena dla twojej firmy napisz na tomek@tdutkowski.com lub zadzwoń pod numer 517 456 946.

Jak działamy?

Rozmowa

Ustalamy stan i potrzeby hostingowe.

Wycena

Przygotowujemy atrakcyjną wycenę obniżając aktualne koszty.

Darmowa migracja

Przenosimy za darmo małe strony firmowe do 5 adresów mailowych.

Obniż rachunki za hosting

Tani hosting WordPress

WordPress jest jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią na świecie, zasilającym miliony stron internetowych. Jeśli szukasz dostawcy usług hostingowych, który może zaoferować szybki, niezawodny hosting WordPress w przystępnej cenie, nie szukaj dalej. Oferujemy bezpłatne usługi migracji, aby ułatwić przejście, a nasze plany hostingowe WordPress zaczynają się od zaledwie 15 zł miesięcznie. Ponadto oferujemy szeroki zakres funkcji i dodatków, aby ułatwić budowanie i zarządzanie witryną WordPress, w tym

  • Instalacja WordPressa jednym kliknięciem
  • Automatyczne aktualizacje dla rdzenia WordPressa, wtyczek i motywów
  • Wybór preinstalowanych motywów i wtyczek
  • monitorowanie bezpieczeństwa 24/7 i ochrona przed DDoS

Tania domena i hosting www

Domena to podstawowy adres Twojej firmy w internecie. To jak klienci Cię znajdują, i to jak budujesz wiarygodność i zaufanie. Dlatego oferujemy najtańsze domeny na rynku. Chcemy pomóc Ci zaistnieć w sieci i pozostać w niej bez konieczności rozbijania banku. A nasz szybki hosting zapewnia, że Twoja strona będzie ładować się szybko i niezawodnie, utrzymując odwiedzających zadowolonych. Więc czy dopiero zaczynasz lub jesteś gotowy, aby wziąć swój biznes do następnego poziomu.